Grupė „G&G Sindikatas”2017-04-20T11:22:38+03:00

Project Description

Ypatinga knyga

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Man tai neįmanomas klausimas… Perskaitęs 200-ąją knygą, būdamas kokių 13 metų supratau, kad niekada neišsirinksiu geriausios, nes tai priklauso nuo žanro, nuotaikos ir kitokių specifikų… Topai dažniausiai reikalingi tik rinkodarai, o jos manyje nėra. Knyga yra malonumas.

Kastytis Šarnickas-Kastetas: G. Garcia‘os Márquezo „100 metų vienatvės“: tikriausiai tinkamu laiku, tinkamoje vietoje perskaityta knyga, todėl paliko neišdildomą įspūdį. Tai viena iš knygų, kurias skaitai nesustodamas, o kai perskaitai – apima liūdesys, kad jau baigėsi.

Grupė „G&G Sindikatas“

 

Lietuvos hiphopo scenos legendos

Nemirtinga citata

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Mane lydi begalė citatų, ir jos visos literatūrinės (nes viskas yra užrašoma).  Viena jų – „Tie, kas rašo, gyvens amžinai“.

Kastytis Šarnickas-Kastetas: Manau, šiais socialinių medijų laikais viena svarbiausių ir aktualiausių tiesų yra tokia: „Gyvenimas – ne tai, kas buvo išgyventa, o tai, ką tu atsimeni ir tai, kaip tu apie tai pasakoji.“ 🙂

Rekomenduoju

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: „Alchemikas“, „Meistras ir Margarita“ ir „Žiedų valdovo“ ciklas. Ir dar į trejetuką įtraukčiau maždaug 70 knygų. 🙂

Kastytis Šarnickas-Kastetas: E. Hemingway‘aus „Kam skambina varpai“, J. Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“, M. Šolochovo „Tykusis Donas“.

Vaikystės knyga

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: „Danukas Dunduliukas“ ir „Nežiniukas Saulės mieste“.

Kastytis Šarnickas-Kastetas: Turbūt tai V. Žilinskaitės apsakymų rinktinė „Ledinė fėja“. Gal ne vien dėl turinio, bet ir dėl S. Eidrigevičiaus iliustracijų. Tiesa, ją labiau pamenu kaip knygą, kurią man dar skaitydavo. Vėliau, žinoma, knygos apie Vinetu, Harką, kapitoną Bladą ir kita nuotykinė literatūra.

Dabar skaitau

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Neseniai dar kartą pasikartojau „Šveiką“.

Kastytis Šarnickas-Kastetas: Dažniausiai vienu metu skaitau kelias knygas: vieną, labiau pramoginę, – kelionėje ar triukšmingesnėje aplinkoje, kitą – vakarais, kai apima atitinkama nuotaika. H. Murakami „Mylimoji Sputnik“, U. Eco „Prahos kapinės“, O. Pötzscho „Koriko duktė ir juodasis vienuolis“.

Mano herojus

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Man visada įsimintiniausias herojus – pagrindinis knygos herojus. 🙂

Kastytis Šarnickas-Kastetas: K. May‘aus alter ego Old Shatterhand, apie kurio nuotykius skaitydavau ne tik paauglystėje, bet ir dabar retkarčiais pasiimu į rankas anksčiau praleistą nuotykiu seriją, ar skaitytą, bet kiek primirštą.

Trys žodžiai, apibūdinantys skaitymą

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Tobulėjimas, malonumas, džiaugsmas

Kastytis Šarnickas-Kastetas: Langas į pasaulį