Martynas Starkus2017-04-14T16:20:24+03:00

Project Description

Ypatinga knyga

Jų daug. Kiekviena pasirodydavo savo laiku. Kai kurios per anksti, tuomet sugrįždavo vėliau. Pasakos, serija „Drąsiųjų keliai“, E. Hemingway‘aus, E. M. Remarque‘o, J. Hašeko ir B. Sruogos knygos. Būtų labai neteisinga medalį įteikti tik vienai.

Martynas Starkus

 

keliautojas, televizijos laidų ir renginių vedėjas, žurnalistas

 

Nemirtinga citata

Atsiverskit bet kurį „Šveiko nuotykių“ puslapį…

Vaikystės knyga

W. Hauffo „Pasakos“. Dėl savo užburiančių stebuklų, įtaigos ir, kas buvo labai svarbu, graviūrų.

Dabar skaitau

Jo Nesbø „Nemezidė“ ir A. E. Hotchnerio „Tėtušis Hemingvėjus“.

Rekomenduoju

I. Ilfo ir J. Petrovo „Aukso veršis“, V. Hugo „Vargdieniai“, G. Orwello „1984-ieji“, K. Vonneguto „Katės lopšys“, I. Welsho „Traukinių žymėjimas“, H. G. Wellso „Nematomas žmogus“, S. Kingo „Švytėjimas“, U. Eco „Rožės vardas“, Ch. Dickenso „Oliveris Tvistas“, M. Crichtono „Didysis traukinio apiplėšimas“, E. Hemingway‘aus „Kam skambina varpai“, E. M. Remarque‘o „Vakarų fronte nieko naujo“, J. Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“, B. Sruogos „Dievų miškas“, A. Dumas „Grafas Montekristas“, A. Burgesso „Prisukamas apelsinas“.

Mano herojus

Vargu, ar galėčiau sakyt, kad vienas yra ar buvo didesnis draugas nei kitas. Vinetu, kapitonas Nemo, Šerlokas Holmsas, Šveikas, grafas Montekristas. Net blogiukas Aleksas iš „Prisukamo apelsino“ ar Maiklas Korleonė iš „Krikštatėvio“ savo laiku buvo apsigyvenę mano smegenyse ne valandą ar dvi.